Tisk samolepek v Brně

Základní rozdělení samolepek

Prvním krokem je si vybrat mezi papírem a PVC. S tím vám můžeme pomoci jednoduchým rozčleněním níže…

PVC samolepky

Vhodné pro všechny druhy aplikací. Voděodolnost zaručena. Nabízíme také laminace. Pokud potřebujete, aby vám samolepka držela na většině povrchů a vydržela dlouhodobě, není nad čím se rozmýšlet.

Výběr typů a materiálů PVC

Papírové samolepky / štítky

Papírové samolepky jsou vhodné jen pro kancelářské použití. Pro přelepky dokumentů, značení šanonů, štítky na zboží. Jsou cenově výhodné, ale musíte počítat s tím, že oproti PVC vydrží jen zlomek.

Výběr typů a materiálů papír

Papírové štítky

Luminiscentní (září ve tmě)

Holografické

PVC na podlahy

Ochranné (VOID)

Reflexní

Ukázka prací

Máte jasno a chcete poptat / objednat tisk?

Bohužel, pro kalkulaci samolepek není stanovený žádný ceník. Každý zákazník má jiné přání – jiný tvar, velikost, technologii výroby a další individuality. Proto naceňujeme každou zakázku zvlášť, aby jsme Vám mohli nabídnout nejlepší cenu, technologii a kvalitu výroby, která bude odpovídat vaším představám.

Nevíte jak správně připravit samolepky pro tisk?

Připravili jsme si pro vás krátký, přehledný návod, jak by měli samolepky vypadat připravené pro tisk. Stáhněte si také PDF se vzorovými podklady k tisku. Ukázka ořezových linek, spadů. Pokud jsou samolepky připravené, urychluje nám to čas strávený přípravou, či další emailovou komunikaci. Vaše samolepky poté dostanete v termínu.

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme na výdejny Zásilkovny, nebo přímo k Vám na adresu...

od 95,- Kč + DPH

Další informace o výrobě...

Samolepky a etikety

V naší tiskárně Zoneprint jsou samolepky naším denním chlebem. Tiskneme je na kvalitní samolepky  za velmi přijatelné ceny a dodací lhůty.

Samolepky jsou výborné pro reklamu, dárky, kancelář, nebo také guerilla marketing. Díky jejich povrchu z PVC fólie jsou velice odolné. Odolají větru , dešti a různým teplotám. Můžete je tedy lepit jak v interiérech, tak i v exteriérech.

Malonákladový tisk

Nepotřebujete desítky, stovky kusů samolepek, ale jen 3, nebo 4? Nevadí, tiskneme samolepky i ve velice malých nákladech za paušální cenu 250,-Kč + DPH. Kontaktujte nás na chatu, nebo mailu a spočítáme Vám kolik kusů samolepek můžeme udělat v rámci této paušální ceny. Nezáleží na barevnosti, velikosti, či tvaru samolepy.

Nabízíme všemožné druhy materiálů

Materiály našich samolepek jsou kvalitní a odolné. Jejich výdrž se pohybuje u nelaminovaných samolepek okolo 2-4 let. Pokud samolepky ochráníme laminací, stanou se otěru odolné a mají delší životnost.

Tiskneme na 10-ti barevné tiskárně

Oproti klasickým 4- barevným CMYK tiskárnám, máme díky 10-ti barvám pokrytí 98% vzorníku Pantone. Ke klasickým barvám CMYK, máme k dispozici červenou, šedou, lehký cyan a magentu, oranžovou a bílou barvu. Díky tomu, dosahuje tisk živějších barev a širší barevný gamut. 

Jaké technologie tisku používáme?

Solventní tisk

V minulosti, jsme využívali velkoformátové stroje japonského výrobce MUTOH. Poskytovali velice kvalitní tisk solventními barvami (ředidla). 

Dnes již využíváme tiskárny EPSON, které mají oproti klasickým tiskárnám o dalších 6 barev víc. Jsme schopní nabídnout profesionální výstup barev, lepší pleťovky, krásné výstupy šedých barev, nebo tisk Pantone barev, dle vzorníků.

UV tisk

Pokud je potřeba použití krycí bílé barvy (transparentní samolepky), využíváme UV tisk, který je velice odolný, barvy mají velkou krycí sílu a dlouhostálost. Díky využití bílé, krycí barvy, vám můžeme nabídnout tisk velice efektních samolepek. S použitím holografických materiálů, je možný tisk uměleckých grafik na samolepky, které mají speciální efekty.

Několik příkladů z výroby z našeho IG