Řezaná grafika

Grafika řezaná za pomocí plotteru do barevných vinylových fólií

Řezané fólie

Vyřezané loga, grafiky, na přenosových fólií, které snadno nalepíte na jakékoliv místo

Řezané fólie jsou vyhledávané díky své výdrži a plastickému vzhledu. 

U klasické samolepky vám může vadit její bílé pozadí, u řezaných samolepek tomu tak není. Motivy samolepky jsou vyřezány do barevných fólií. Různé barvy jde skládat na sebe, nicméně nelze vytvořit plnobarevný obrázek. Tyto samolepky jsou určeny pro čárové grafiky, symboly, texty a jednoduchá loga.

 

Samolepky jsou dodávané vyseparované, jen váš motiv na kvalitní voskovaném papíře, které díky aplikované přenosové fólii opatrně stáhnete z voskovaného papíru a aplikujete na místo nalepení. 

Díky tomu, že se na samolepky netiskne, ale motiv se řeže, je výdrž samolepky daleko větší, než u samolepek, které se tisknou. Nehrozí žádné mechanické poškození barvy, a vyblednutí. Vinylová samolepka má svou životnost v exteriéru, někde okolo 3 let na slunci a dešti. Máme v nabídce také dlouhodobé samolepky, které mají životnost okolo 8 let. 

Na výběr přes 60 odstínů barev

Stačí nám specifikovat barvu pomocí RAL čísla, nebo jiného zdroje, ze kterého si můžeme odvodit vaší požadovanou barvu. Na výběr máme i speciální fólie, které odráží světlo. Tyto fólie jsou vhodné pro aplikaci u silnic, kde mohou velice dobře zaujmout projíždějící vozidla. Mimo tyto fólie máme také luminiscenční, které ve tmě svítí po určitou dobu nasvícení. Ty jsou vhodné do interiérů, kde mohou sloužit jako označení nouzových východů a pod.

Z řezaných fólií vyrábíme také samolepky na zeď