Potisk textilu

Firemní identita, nebo jen domácí oslava?

Potiskneme Vám oblečení

V příručkách marketingu se často píše o uniformním vzhledu společnosti. K tomu patří stejně polepené automobily, reklamní předměty, ale také společné oblečení.

Ať je to pneuservis, hotel, nebo restaurace, zaměstnanci by měli být odlišeni od zákazníků pomocí firemního oblečení. V tom Vám můžeme pomoci potiskem různých textilů. Od triček, přes mikiny, bundy, po kšiltovky a klíčenky konče.

Nepotřebujete stejné oblečení, nejste firma? Potřebujete oblečení na narozeninovou akci v malých počtech? Nebo máte oblíbený obrázek a chcete ho nosit hrdě na hrudi? Potiskujeme trička a další textilie od 1ks. Jen na Vás je co na nich bude!

Technologie

Metody potisku jsou různé. Pro malé počty textilů, nabízíme potisk pomocí flockových fólií. Tyto extrémně tenké fólie jsou potištěny solventní barvou, která má vysokou výdrž, a tak Vám potisk vydrží dlouho. Také je možné vybrat barevné fólie, které se nažehlí (vhodné pro vektorovou grafiku, např. nápisy)

Další metodou potisku, která se hodí od 20ks triček a více, je technologie sítotisku. Oproti předchozí metodě potisku, je tato daleko více odolná, neboť se nanáší barva přímo na textil. Čím větší počet, tím klesá cena. Proto tato technologie se hodí jen na větší zakázky.

Poslední metodou je sublimace. Ta je vhodná pouze na potisk textilu z umělých vláken (PE). Komu jsou nepříjemné tyto textilie, máme v nabídce také umělou textilii, která je příjemná jako bavlna. Sublimační tisk je plno barevný,  bez použití fólie. Vhodné od kusových množstvích až po velké série.

Textil od nás, nebo od Vás...

Textil na která potiskujeme všemožné grafiky, si můžete vybrat a donést svůj. Trička z Vašeho oblíbeného obchodu, nebo to můžete nechat na nás.

Stačí nám jen, když nám řeknete jakou velikost, barvu, pohlaví a od našich distributorů vybereme nejvhodnější textil. Máme kvalitní textil, o různých gramážích a střizích. 

Reference potisku textilu