Copycentrum v Brně - tisk, kopírování, a další...

Tiskové služby pro všechny

Potřebujete vytisknout dokumenty, soubory, obrázky? Rádi Vám vytiskneme vše, co potřebujete. Pro nejrychlejší vyřízení vašich potřeb, sjeďte prosím na konec stránky, kde jsou nejčastější dotazy a odpovědi. Také návody, jak nejlépe připravit soubory k tisku a vy u nás neztráceli zbytečně čas čekáním.

Tiskněte rychle a jednoduše. Pošlete nám soubory na mail

Zasílejte prosím jen PDF soubory (vysvětlení níže). Do mailu s přílohou k tisku uveďte prosím 3 důležité informace : Barevnost (čb/barva), kolik kopií a uveďte prosím zda tisk má být jednostranný, nebo oboustranný (1 stránka na 1 list, nebo 2 stránky na 1 list).

COPY (AT) ZONEPRINT.CZ

Místo (at) napište zavináč @

Otevírací doba

Po - Pá - 09:30 - 16:00

Středa - 09.30 - 17:00

Ceník tiskových služeb copy studia

*Odešlete svůj email s přílohou k tisku, na náš email. Posílejte pouze PDF – vysvětlení níže.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nejčastější dotazy a problémy

Pokud dokument uložíte ve formátu Microsoft Office, Open Office, nebo v jiných formátech, nemusí se zachovat správné formátování. Pokud například použijete nějaký netradiční font, nemusíme ho mít u nás na provozovně v PC a dokument ztratí formátování. Proto vždy prosím ukládejte soubory k tisku do PDF. Na provozovně se můžeme pokusit přeuložit váš dokument do PDF, ale ne vždy tato konverze výjde.

Nejlepší cestou, jak si něco nechat vytisknout a nečekat frontu, je možnost poslat soubory mailem na copy@zoneprint.cz. Nezapomeňte připsat kolikrát dokument chcete vytisknout, jestli černobílebarevně a jednostranně, nebo 2 strany na 1 list. Dobré bude napsat, v kolik si tisky zhruba vyzvednete. Pokud tyto informace neuvedete, počkáme s tiskem na váš příchod.

Rádi Vám vytiskneme jakékoliv obrázky, nebo fotky na naše papíry. Profesionální tisk fotografií (průkazové, apod.) zatím ještě neumíme. Pokud vám stačí klasický tisk na papír, změřte si prosím formát fotky, který potřebujete. Tento údaj potřebujeme k tisku. Pokud chcete tisknout obrázky (.jpg, .png, apod.) je potřeba mít soubor 1:1. Pokud nemáte, nebo nerozumíte práci s daty, nevadí. Rádi Vám vše, za příplatek, upravíme.

Bohužel, přijímáme jen hotovostní platby. Nejbližší bankomat je v IBC centru.

Veškerý tisk na A4, nebo A3 na skladové papíry. Bez potřeby formátování nebo vazby.

Pokud potřebujete vizitky, velkoformátové tisky a další nabízený sortiment, nelze tisk vyrobit na počkání. Jednak kvůli tiskové frontě, za druhé kvůli technologii. Tisky většinou musí schnout, nebo čekají na další zpracování (řezání, formátování) a to díky nasmlouvaným zakázkám a tiskové fronte, nelze udělat na počkání. 

Vazbu z časových důvodů taktéž neděláme na počkání. Pokud se jedná o kusové záležitosti, můžete si odskočit o pár domů vedle na výborné kafe (Fabrik) a my Vám do hodinky práci svážeme a připravíme.

Pokud potřebujete expresní tisk, obraťte se na nás emailem, nebo telefonicky. 

Kde nás najdete?