Tisk plakátu v Brně

Jaké plakáty potřebujete?

Velkoformátový plakát - Standardní papír 160g/m2

Velkoformátový plakát - Fotografický polomat 250g/m2

Velkoformátový plakát -
Heavy poster 220g/cm2

Plakáty a postery

Tisk plakátů je neoddělitelnou součástí naší velkoformátové výroby. Dokážeme Vám vytisknout v krátkém termínu velkoformátové plakáty v různých rozměrech. Maximální rozměr jedné strany může být až 1,6m. 

Nejčastější formát plakátů bývají rozměry A2, B2, nebo A1. Další formáty jako A0 a větší nejsou problémem. Tisk je velmi kvalitní a barvy mají široký gamut a velkou výdrž. Pokud plánujete tisk plakátů, můžete se na nás spolehnout.

Rychlost

Plánujete akci na rychlo a potřebujete mít plakáty rychle vyrobené? Spolehněte se na nás!

Jsme schopní Vám do druhého dne dodat plakáty v různých velikostech i počtech, takže můžete Vaší propagaci nastartovat v předstihu a stihnout tak jiné věci k zařízení.

Laminace

Všechny velkoformátové tisky vám můžeme zalaminovat do matu, či lesku. Proč se laminace používá? Laminace v prvním případě ochraňuje plakát jako celek – proti roztržení, poškrábaní barvy a vůči vodě (vrchní strana)

Výlepové plakáty

Plakáty můžeme tisknout na výše zmíněné papíry do interiérů a CLV. Nabízíme také tisk BB plakátů (BlueBack). Jsou to klasické výlepové plakáty, které se lepí s lepidlem pro tyto účely. BB papír nemá takové kvality jak posterový, je tenčí a méně vydrží. Proto se používá na krátkodobé eventy, jako je např. výlep.

Poptávkový formulář velkoformátového tisku plakátů

  • Kontaktní informace

  • Poptávka

  • Zvolte prosím formát plakátu z vybraných
  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, png, pdf.
    Vložte max 3 soubory