Nacenění samolepek

Prosím, vyplňte potřebné informace k úspěšnému nacenění vašich samolepek.

 • Kontaktní informace

 • Poptávka

 • V milimetrech
 • V milimetrech
 • Vyberte prosím materiál samolepky, aby jsme mohli správně napočítat zakázku.
  Nevíte co každá položka přesně znamená? Přečtěte si, níže pod formulářem, co každá položka znamená.
 • Drop files here or
  Accepted file types: jpg, png, pdf.
  Vložte max 3 soubory
  Pro smluvní vztahy mezi našimi zákazníky platí smluvní podmínky, které si můžete přečíst zde Smluvní podmínky Potvrzením souhlasíte s jejich zněním.

Zkontrolujte si prosím vyplněné údaje před odesláním

Pokud poptáváte kruhovou samolepku, prosím o vyplnění jen prvního pole rozměru. Pokud vaše tisková data vypadají jako čtverec, nemají ořezovou linku a nikde neuvedete, že jde o kruh, nemůže být později uplatňována reklamace.

Orientační ceny u malých objemů

 • PVC samolepky 302 - 350,- Kč

  Samolepky do 0,5m2. Kusové záležitosti naceňujeme tak, že Vám řekneme, kolik kusů se vleze do této minimální hodnoty.

 • PVC samolepky s laminací 350 - 450,- Kč

  Samolepky do 0,5m2. Kusové záležitosti naceňujeme tak, že Vám řekneme, kolik kusů se vleze do této minimální hodnoty.

 • 3D samolepky 500 - 800,- Kč

  U 3D samolepek je proces výroby zdlouhavý a náročný. Čím více kusů, tím více klesá cena za kus. Při 1-2 kusech se musí započítat hodně odpadu, čas přípravy, čas vytvrzovaní pouze malého objemu, apod.

Ceny jsou včetně 21% DPH.

Finální úprava samolepek

Laminace je ochranná vrstva průhledné samolepky, která ochraňuje barvu samolepky proti poškrábání a UV záření. Vhodné na exteriérové aplikace, zejména na auta.

To stejné jako lesk. Matnou laminaci doporučujeme používat na tisky, které putují na výstavy (fotografie), nebo na etikety láhví.

Samolepky standardně dodáváne na aršikách po X kusech. Pokud chcete samolepky po 1 kuse vysekané, nebo rozřezané, prosím zvolte tuto možnost.

Tato volba se týká jen pro tisk na transparentní samolepky. Pokud tisknete světlé odstíny na transparentní samolepky, nemusí být po nalepení na tmavý povrch vidět. Proto se podtiskuje barva bílou  barvou.

Většinou stačí klasická laminace. Pokud však víte, že samolepka bude namáhaná hodně – bude se po ní chodit v obchodních prostorech, nebo bude mechanicky namáhaná, zvolte tuto laminaci. Její tloušťka je cca 2-3x než klasické lamino. Můžete mít s ní problém na hodně zakřivených plochách.

Vaší poptávku vyřešíme rychle

Pokud si něčím nevíte rady, obraťte se na nás dotazy, například těmito cestami :

Pomůžeme po e-mailu

Napište nám svůj problém nebo dotaz na info@zoneprint.cz

Telefon

Upřednostňujeme komunikaci po mailu, avšak pokud chcete rychle poradit, zastihnete nás na tomto telefonu +420 777 267 170

WEBCHAT

Pro rychlé rady a řešení problémů, zkuste nám napsat na chat, který je v pravém dolním rohu “Nevíte si rady?“. Kliknutím na panel “Zákaznická podpora“ a po vyplnění vašich informací, se dostanete do chatu s jedním z nás.