3D samolepky

Pokud chcete něco extra, jsou tu pro vas 3D samolepky.

Platí za exkluzivní vzhled, ale také za výbornoou ochranu samolepky jako takové. Přes tlustou vrstvu pryskyřice, jsou samolepky velice dobře ochráněné.

Specifikace

3d samolepka s logem bastr

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme kurýrní službou přímo k vám...

od 110,- Kč + DPH

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Ušetřeme si navzájem čas a pročtěte si prosím nejčastěji kladené otázky.

Samozřejmě a rádi. Pokud je množství malé, ceníme jej jako minimální zakázku. Je to náš paušál, kterým vykrýváme výrobní náklady a fyzickou práci. Tato sazba je 250,-Kč + DPH a rádi Vám spočítáme, kolik Vám za tuto cenu vyrobíme samolepek.

Žádný rozdíl to v ceně neudělá. Ať pošlete samolepku, která je celá černá, nebo jen s malým textem, cena bude vždy stejná.

Akceptujeme soubory PDF, CDR, EPS, AI, JPG, TIFF. Pokud posíláte grafiku, kde jsou texty – prosíme je vykřivkovat. Pokud si nevíte rady se soubory, klidně se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Pošlete nám tento soubor a my se na něj mrknem, jestli odpovídá, nebo neodpovídá požadované velikosti a kvalitě. Nejsme kouzelníci, ale kolikrát dokážeme vykouzlit z katastrofy pěkné výstupy. 🙂

Samozřejmě, nejsme jen tiskaři, ale také grafici. Pokud se bude jednat o časově nenáročnou grafiku, tak Vám práce ani nezapočítáme. V případě složitějších prací účtujeme 300,-Kč + DPH / hod.

Máte zájem o nacenění?