PVC lesklé / matné

Seznamte se s naší “klasikou“ na poli samolepek. 

Většinu samolepek vyrábíme na tento nejběžnější materiál. Samolepky jsou velice kvalitní, s dostatečnou výdrží. Vaše samolepky mohou mít jakýkoliv tvar, jaký ji dáte. Barevnost je také ve vaší režii, samolepky počítáme stejně ať jsou černé, nebo pestrobarevné. 

Specifikace

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme kurýrní službou přímo k vám...

od 110,- Kč + DPH

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Ušetřeme si navzájem čas a pročtěte si prosím nejčastěji kladené otázky.

Samozřejmě a rádi. Pokud je množství malé, ceníme jej jako minimální zakázku. Je to náš paušál, kterým vykrýváme výrobní náklady a fyzickou práci. Tato sazba je 250,-Kč + DPH a rádi Vám spočítáme, kolik Vám za tuto cenu vyrobíme samolepek.

Žádný rozdíl to v ceně neudělá. Ať pošlete samolepku, která je celá černá, nebo jen s malým textem, cena bude vždy stejná.

Akceptujeme soubory PDF, CDR, EPS, AI, JPG, TIFF. Pokud posíláte grafiku, kde jsou texty – prosíme je vykřivkovat. Pokud si nevíte rady se soubory, klidně se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Pošlete nám tento soubor a my se na něj mrknem, jestli odpovídá, nebo neodpovídá požadované velikosti a kvalitě. Nejsme kouzelníci, ale kolikrát dokážeme vykouzlit z katastrofy pěkné výstupy. 🙂

Samozřejmě, nejsme jen tiskaři, ale také grafici. Pokud se bude jednat o časově nenáročnou grafiku, tak Vám práce ani nezapočítáme. V případě složitějších prací účtujeme 300,-Kč + DPH / hod.

Orientační ceny
PVC samolepek

PVC samolepky

100mm x 50mm - 100ks
590 do 2 pracovních dnů
  • Kvalitní tisk s tvarovým ořezem
  • S ochrannou laminací
  • Rozřez samolepek po 1 ks

PVC samolepky

100mm x 50mm - 100ks
488 do 2 pracovních dnů
  • Kvalitní tisk s tvarovým ořezem
  • S ochrannou laminací
Popular

PVC samolepky

100mm x 50mm - 100ks
375 do 2 pracovních dnů
  • Kvalitní tisk s tvarovým ořezem

Máte zájem o nacenění?