Řezané samolepky

…neboli “řezaná“. 

Tyto samolepky znáte z dopravních prostředků, výloh, bannerů, nebo také z kufrů osobních aut lidí, kteří ostatním sdělují rádi jména svých dětí. 🙂

Proč jsou tyto samolepky tak fajn? Nemají žádné pozadí, mají syté, zářivé barvy a dlouhou výdrž.

Specifikace

Monomerické samolepky se využívají na střednědobé aplikace. Na polepy dopravních prostředků, výloh a další. Pokud víte, že vaše aplikační místo je hodně na slunci, je vždy lepší připlatit a vybrat polymerickou fólii, která lépe odolává silným teplotním výkyvům.

Výběr barev je velice omezený. Odstínů od každého typu (lesk/mat) je zhruba 50. Barevné hodnoty se udávají v hodnotách RAL. Pokud stojíte tedy o přesný odstín, udejte nám prosím barvu v hodnotě RAL. Pro výběr vhodné barvy máme barevníky, dostupné osobně u nás na pobočce.

Fotografie, či jinak barevné motivy nejdou tímto způsobem vyrobit. Jednoduché 3-5 barevné motivy ano, ale jejich výroba bude drahá. Každý případ je jiný, neváhejte nám poslat svou grafiku a my vám navrhneme nejlepší možnou metodu tisku.

Nabízíme fólie všemožných barev i efektů. Kromě klasických barevných fólí, nabízíme materiály jako jsou reflexní (dopravní značky), nebo luminiscentní (svítí ve tmě).

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme kurýrní službou přímo k vám...

od 110,- Kč + DPH

Příklady využití

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Ušetřeme si navzájem čas a pročtěte si prosím nejčastěji kladené otázky.

Samozřejmě a rádi. Pokud je množství malé, ceníme jej jako minimální zakázku. Je to náš paušál, kterým vykrýváme výrobní náklady a fyzickou práci. Tato sazba je 250,-Kč + DPH a rádi Vám spočítáme, kolik Vám za tuto cenu vyrobíme samolepek.

Akceptujeme soubory PDF, CDR, EPS, AI, JPG, TIFF. Pro řezanou grafiku jsou nutností křivky. 

Pošlete nám tento soubor a my se na něj mrknem, jestli odpovídá, nebo neodpovídá požadované velikosti a kvalitě. Nejsme kouzelníci, ale kolikrát dokážeme vykouzlit z katastrofy pěkné výstupy. 🙂

Samozřejmě, nejsme jen tiskaři, ale také grafici. Pokud se bude jednat o časově nenáročnou grafiku, tak Vám práce ani nezapočítáme. V případě složitějších prací účtujeme 300,-Kč + DPH / hod.

Máte zájem o nacenění?