Pokud chcete ušetřit čas a peníze za logistiku...

Naším cílem, kromě kvality, dobré ceny a rychlosti, je také mít “pod střechou“ všechny reklamní technologie. Podle nás je velkou výhodou pro zákazníky “full service“. Není potřeba již zadávat 4 typy reklamní výroby na 3 místa z důvodu, že daná společnost nemá výrobní technologii. Snažíme se rozšiřovat naše portfólio služeb o další technologie, které přispívají k tomu, že se k nám stále vracíte.

Pokud spěcháte, nebo musíte u jiných čekat...

Stalo se Vám někdy, že potřebujete na poslední chvíli zadat zakázku, na kterou se obvykle čeká 3-7 dní? Jsme velice flexibilní a “nezavřeme Vám dveře minutu po pracovní době“. Vyznačujeme se expresním tiskem ve velice krátkých lhůtách. A to jak i o víkendu, svátcích, tak i v nočních hodinách. Chápeme, jak je business někdy nevyzpytatelný a ne vždy se vše děje podle plánu.

Pokud hledáte někoho, pro koho není problém překážkou...

Jsou atypické, malonákladové, či zakázky, při kterých ostatní tiskárny nemají zájem. Nevybíráme si. Věříme, že naše práce a výrobky budou pro Vás radostí. Vážíme si Vás a vždy hledáme společné cesty k uskutečnění zakázek a jejich zdárného splnění.

Pokud jsme Vás zaujali...

Budeme se na Vás těšit
INFO@ZONEPRINT.CZ
+420 777 267 170

Nádražní 344, Modřice