Řezané samolepky v Brně

ŘEZANÉ SAMOLEPKY

Řezané samolepky, nebo také vyřezávané samolepky do barevných fólií, jsou všestranné samolepky. Využívají se k polepům na stěny, dopravní prostředky, polepy výloh a oken a všude tam, kde chcete být vidět. Na výběr máme přes 50 odstínů barev jak matných tak lesklých samolepek. 

Samolepky vždy dodáváme na kvalitní přenosové fólii. Jednoduše slepíte voskovaný papír, nanesete samolepku, vyhladíte a opatrně sundáte přenášecí folii.

Samolepky můžete využít jako dekoraci na zdi doma v obyváku, reklamu na vašem autě, nebo na výlohách a oknech. Řezané samolepky jsou vhodné i pro lakýrníky na maskovací nástřik. Využití mají obrovské, už jste je použily?

Samolepky jsou vhodné k nalepení na dopravní prostředky. Pokud jsou správně nalepeny, nemusíte se bát zajet do myčky, nebo blednutí.

Potřebujete polepy na provozovnu, nebo na jiné místo a nevěříte si s nalepením? Můžete se v klidu posadit, uvařit si výborné kafe a nechat práci na nás. Máme více jak 10-ti leté zkušenosti.

FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Jak mám správně vytvořit grafickou předlohu?

Základem je tvořit grafiku z vektorů a ne z bitmapy. Nezapomeňte také vykřivkovat texty, než vyexportujete tiskový soubor.

V jaké formátu souboru mám zaslat tiskové data?

Soubory zasílejte ve formátu .AI, .PDF, .CDR, .EPS

Kolik barev mohu použít v motivu?

Nejčastěji se využívají 3 barvy. Z čehož 1. barva slouží jako pozadí. Ale meze se nekladou. Grafika se po vyřezání na sebe skládá, aby vznikl požadovaný motiv, a tak je kolikrát lepší nechat vyrobit vícebarevný motiv pomocí tisku na PVC fólie, kde je cena nižší a barev můžete použít kolik chcete.

Z jakých typů fólií si mohu vybrat?

Typů fólií je vícero. Základní dělení je – barevné fólie 3 leté, dražší barevné fólie 8 leté. Dále nabízíme speciální fólie zlaté, stříbrné, chromované, nebo fluoroscentní a luminiscentní.

Je možné požádat o pomoc při tvorbě, nebo přenechat návrh na vás?

Pokud si nevíte rady s nastavením souboru, nebo jeho exportem, obraťte se na nás třeba do chatu, nebo pomocí emailu. V případě, že jste grafikou nepolíbený/nepolíbená, můžeme Vám vše navrhnout sami.

Máte jasno?

Řezané samolepky jsou neodolatelné, souhlasíme. Zajímá vás na kolik by vyšly? Není to drahé, přesvědčte se sami.