Tisk samolepek v Brně

Nabízíme všemožné druhy materiálů

Materiály našich samolepek jsou kvalitní a odolné. Jejich výdrž se pohybuje u nelaminovaných samolepek okolo 2-4 let. Pokud samolepky ochráníme laminací, stanou se otěru odolné a mají delší životnost.

Papírové

Ochranné (VOID)

Reflexní

Luminiscentní (září ve tmě)

Prismatické

Holografické

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme kurýrní službou přímo k vám...

od 110,- Kč + DPH

Několik příkladů z výroby

Samolepky a etikety

V naší tiskárně Zoneprint jsou samolepky naším denním chlebem. Tiskneme je na kvalitní samolepky  za velmi přijatelné ceny a dodací lhůty.

Samolepky jsou výborné pro reklamu, dárky, kancelář, nebo také guerilla marketing. Díky jejich povrchu z PVC fólie jsou velice odolné. Odolají větru , dešti a různým teplotám. Můžete je tedy lepit jak v interiérech, tak i v exteriérech.

Malonákladový tisk

Nepotřebujete desítky, stovky kusů samolepek, ale jen 3, nebo 4? Nevadí, tiskneme samolepky i ve velice malých nákladech za paušální cenu 250,-Kč + DPH. Kontaktujte nás na chatu, nebo mailu a spočítáme Vám kolik kusů samolepek můžeme udělat v rámci této paušální ceny. Nezáleží na barevnosti, velikosti, či tvaru samolepy.

Solventní tisk

V tiskárně ZonePrint používáme moderní technologii solventního tisku. Na strojích MUTOH jsme schopní vyrábět samolepky rychle a kvalitně.

Postup výroby však nejde nijak uspěchat. Samolepky můžeme dodat nejdříve za 24 hodin, z důvodu správného dodržení doby schnutí barev na samolepce.

Nejste z Brna?

Zakázky zasíláme kurýrní službou přímo k vám...

110,- Kč + DPH