Tisk samolepek v Brně

Zjistěte, jaké máme druhy samolepek

SAMOLEPKY S OŘEZEM TVARU

Samolepky, kterým tvar dáváte vy. Vyberte klasická kolečka, čtverce, obdelníky, nebo zkuste složitější siluety. Samolepku vyrobíme v jakýkoliv tvaru, nehledě na počet druhů a barev.

3D SAMOLEPKY

Samolepky, které jsou prostorové zaujmou každé oko. Jejich přidaná hodnota je ve velké výdrži a ve svém zajímavém vzhledu.

TIŠTĚNÉ TRANSPARENTNÍ SAMOLEPKY

Lepíte samolepky na barevný povrch a chcete, aby neměli bílé pozadí? Tiskněte na průhlednou samolepku!

SAMOLEPKY NA SPECIÁLNÍ FÓLII

Neotřelý vzhled se nedá upřít samolepkám, které tiskneme na metalické fólie. Tiskněte na zlaté, stříbrné, chromované, nebo speciální fluorescenční fólie, které svítí ve tmě.

ŘEZANÉ SAMOLEPKY

Takto vyřezané samolepky opatřujeme aplikační fólií, tak aby jste jednoduše mohli nálepku kamkoliv nalepit a nemít s ní žádné starosti. 

INSPEKČNÍ, REVIZNÍ SAMOLEPKY

Revidujete zákazníkům zařízení a potřebujete jej označit, aby splňoval všechny náležitosti? Samolepky dodáváme na arších. Sloupněte, označíte a nalepíte!

Několik příkladů z výroby

Samolepky a etikety

V naší tiskárně Zoneprint jsou samolepky naším denním chlebem. Tiskneme je na kvalitní samolepky  za velmi přijatelné ceny a dodací lhůty.

Samolepky jsou výborné pro reklamu, dárky, kancelář, nebo také guerilla marketing. Díky jejich povrchu z PVC fólie jsou velice odolné. Odolají větru , dešti a různým teplotám. Můžete je tedy lepit jak v interiérech, tak i v exteriérech.

Malonákladový tisk

Nepotřebujete desítky, stovky kusů samolepek, ale jen 3, nebo 4? Nevadí, tiskneme samolepky i ve velice malých nákladech za paušální cenu 250,-Kč + DPH. Kontaktujte nás na chatu, nebo mailu a spočítáme Vám kolik kusů samolepek můžeme udělat v rámci této paušální ceny. Nezáleží na barevnosti, velikosti, či tvaru samolepy.

Solventní tisk

V tiskárně ZonePrint používáme moderní technologii solventního tisku. Na strojích MUTOH jsme schopní vyrábět samolepky rychle a kvalitně.

Postup výroby však nejde nijak uspěchat. Samolepky můžeme dodat nejdříve za 24 hodin, z důvodu správného dodržení doby schnutí barev na samolepce.

Pošlete nám poptávku!

 • Kontaktní informace

 • Poptávka

 • V milimetrech
 • V milimetrech
 • O jaký typ samolepky máte zájem?
 • Drop files here or
  Accepted file types: jpg, png, pdf.
   Vložte max 3 soubory