Rychlý tisk v tepně Jižní Moravy...

Naše tiskárna je situována v centru krásného a rychle rozvíjejícího města Brna. Města plného kultury, zajímavých podniků, krásných kavárniček, kam se můžete dopravit pomocí šalin a nad ránem pomocí rozjezdů…

Tisk v Brně

Vše od vizitek, letáků, přes polep aut, po potisk reklamních předmětů, tisku bannerů.

Vše pod jednou střechou...

Naší doménou je široké rozpětí služeb. Od tisku klasických tiskovin, přes polepy automobilů, prodejních výloh a výroby reklamních cedulí, po velkoformátový tisk, potisk reklamních předmětů, nebo montáže reklam. Máme široký záběr a zvládáme vše. Je pro nás důležité nabízet zákazníkům široké možnosti služeb, protože dnes je čas vyvažován zlatem. Naši zákazníci tak nemusí řešit zadání výroby na 3 různá místa, ale jen na jedno díky širokému portfóliu. 

Kde sídlíme?

Sídlíme v areálu firmy Kovolit a.s. Naše budova jde vidět ještě před vrátnicí. Je to první dům napravo od vrátnice. Vstup a vjezd je možný pouze přes vrátnici, kde vás milí vrátní zaznamenají, popř. dají vám vjezdovou kartu.

Vyzvednutí v centru

Pokud jsou pro Vás Modřice daleko, můžeme domluvit individuálně odběr zakázky v centru Brna, popř. zakázku můžeme dovézt na místo určení, za poplatek.

Jak se k nám dostanete?

MHD

Pokud jedete z centra, nejlepší je sednou na hlavním nádraží na linku S3. Vystoupíte na zastácce Modřice a dáte se doleva do brány spol. Kovolit. Vstup do areálu je opravdu pár desítek metrů od stanice vlaku. Pokud cestujete rádi autobusy, vydejte se autobusem č. 49 na zastávku Modřice, Masarykova a odsud ulicí Husova až k nádraží Modřice, kde v těsné blízkosti sídlíme. Další možností je šalina, tramvaj, č.2. Tou přijedete na konečnou a linkovým autobusem číslo 510, 512 na zastávku Modřice, žel. st.

Autem

Pokud jedete z centra, vydejte se po Vídeňské, směr Mikulov, Vídeň. Za benzínkou Unicorn, sjeďte na Modřice, podjeďte most a na křižovatce doleva a hned doprava na most. Jeďte stále po hlavní, dokud nedojedete k další křižovatce, kde se dáte rovně k firmě Kovolit.

Kontaktní údaje

Fakturační údaje

Zoneprint Plus s.r.o.

IČO: 07805004

Adresa sídla: Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha

Telefon

+420 777 267 170

E-mail

info@zoneprint.cz